Рейтинга, как се отразява на участието в ЛШ
#11 simvol 16.07.2012 23:49
simvol
418 Posts
Since 06.11.2008

Ясно става единствено от личния опит - за съжаление.

Иначе и аз съм на мнение, че разпределението на отборите в ЛШ трябва да е не според класиране в първенството (първи, втори), а според КК на всички първи и втори, понеже има силни и слаби първенства, а турнира ЛШ трябва да събира най-силните. Друг е въпросът, че в ЛШ приходите трябва да са по-привлекателни, за да са по-голям дразнител за всеки от нас да ги завоюва, а не да се търси отпадане и реализация в КШ.

#12 КORECOM 2017 17.07.2012 06:41
КORECOM 2017
1548 Posts
Since 16.06.2009

8) (sun) (d) Мдааа... За съжаление актуализирането на коефициента не се е случило (sweat) а жребият е изтеглен... так че очаквайте тото 2 - второ теглене...

Принципът само шампиона да е поставен/евентуално/ в Лигата е в сила още откакто рейтинга играеше роля на разпределител... има си и плюсове и минуси, но не виждам сериозна причина да се променя...

#13 PORT 17.07.2012 14:20
PORT
1125 Posts
Since 22.01.2008

Да сигурно си прав, че откакто се е определяло по рейтинг е съществувало, това правило само за шампиона. Но защо го няма в раздела помощ, написано ? В раздела, пише едно, после се приемат други правила и не се актуализира радела и постоянно нещо изкача от някъде, което те изненадва.
Все пак, не всички регистрирани отбори всеки сезон участват в турнирите и не би трябвало да се очаква, да го знаят това нещо.
Относно промяна на принципа, аз мисля, че има сериозна причина за промяна. Не искам да изпадам в подробности, но факт е, че облагодетелства само изявените и най-силни менижъри. А всички говорим, за увеличаване на потребителите. Вече трябва да говорим за задържане в играта на потребителите.